Publications Office of the EU
Rakousko-Linz: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Linz: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Zveřejněno
    24/07/2019
  • Lhůta
    26/08/2019
  • Otevírání nabídek
    26/08/2019
  • Udělení zakázky
    19/12/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Republik Österreich Bundesministerium für Nachhaltigkeit und Tourismusvertreten durch: Amt der Oö. Landesregierung Direktion Umwelt und Wasserwirtschaft Abteilung Anlagen-, Umwelt- und Wasserrecht
Místo plnění
NUTS code: AT31 Oberösterreich
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT31 Oberösterreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
161,055.50 EUR
Číslo nabídky
AUWR-2017-487865/22-Ef
Popis

Probenahme- und Analytikleistungen im Rahmen von ergänzenden Untersuchungen entsprechend § 13 Abs. 1 Altlastensanierungsgesetz für 2 Verdachtsflächen am Industriestandort „AMAG“ in der Gemeinde Braunau am Inn und Neukirchen an der Enknach, Oberösterreich.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Republik ÖsterreichBundesministerium für Nachhaltigkeit und Tourismusvertreten durch:Amt der Oö. LandesregierungDirektion Umwelt und WasserwirtschaftAbteilung Anlagen-, Umwelt- und Wasserrecht
Poštovní adresa: Kärtnerstraße 10-12
Obec: Linz
Kód NUTS: AT31
PSČ: 4021
Země: AUT
Kontaktní osoba: wpa Beratende Ingenieure GmbH
Hlavní adresa: www.land-oberoesterreich.gv.at/
Elektronicky:
www.auftrag.at
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/08/2019 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
161,055.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: blp GeoServices GmbH
Poštovní adresa: Kapuzinerstraße 84a
Obec: Linz
PSČ: 4020
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.