Publications Office of the EU
Norsko-Kviteseid: Barely na odpad - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Kviteseid: Barely na odpad

  • Zveřejněno
    23/10/2019
  • Lhůta
    19/11/2019
  • Otevírání nabídek
    19/11/2019
  • Udělení zakázky
    21/11/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Renovest IKS
Místo plnění
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44616200 Barely na odpad
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 NOK
Číslo nabídky
19/086
Popis

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/11/2019 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: Namdal Ressurs AS
Poštovní adresa: Verftsgata48
Obec: Namsos
PSČ: 7800
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.