Publications Office of the EU
Itálie-Perugia: Pojištění odpovědnosti za škodu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Perugia: Pojištění odpovědnosti za škodu

  • Zveřejněno
    04/06/2016
  • Lhůta
    05/07/2016
  • Udělení zakázky
    12/10/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Azienda Ospedaliera di Perugia
Místo plnění
NUTS code: ITI2 Umbria
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI21 Perugia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
24,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
19,560,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Azienda Ospedaliera di Perugia
Poštovní adresa: Piazzale G. Menghini 8/9
Obec: Perugia
Kód NUTS: ITE21
PSČ: 06129
Země: ITA
Kontaktní osoba: Direzione Acquisti ed Appalti
Hlavní adresa: http://www.ospedale.perugia.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Kupující
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
24,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
19,560,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Amtrust International Underwriters Ltd
Poštovní adresa: Westland Row, 40
Obec: Dublino
PSČ:
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.