Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Zveřejněno
    14/05/2024
  • Lhůta
    17/06/2024
  • Otevírání nabídek
    17/06/2024
  • Udělení zakázky
    25/07/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
6. MAJ d. o. o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR036 Istarska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90510000 Odstraňování a čištění odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
338,000.00 EUR
Číslo nabídky
E-VV-04/24
Popis

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/06/2024 09:00
Způsob zadání zakázky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
338,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: METIS d. d.
Poštovní adresa:
Obec: Bakar/Kukuljanovo
PSČ: 51227
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.