Publications Office of the EU
Německo-Templin: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Templin: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

  • Zveřejněno
    28/09/2022
  • Lhůta
    24/10/2022
  • Otevírání nabídek
    24/10/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Templin
Místo plnění
NUTS code: DE40I Uckermark
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE40I Uckermark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,605.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
TP/22 551 001/001
Popis

Anfertigung von Tafeln einschl. Druck und Errichtung / Lieferung von Masten

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadt Templin
Poštovní adresa: Prenzlauer Allee 7
Obec: Templin
Kód NUTS: DE40I
PSČ: 17268
Země: DEU
Hlavní adresa: www.templin.de
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCPR1PX
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2022 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
12,605.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.