Publications Office of the EU
Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim

  • Zveřejněno
    01/09/2026
  • Dnes
    01/09/2026
  • Lhůta
    11/09/2026
  • Otevírání nabídek
    11/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45212224 Výstavba stadionů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ZP.271.57.2026
Popis

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. W ramach przedmiotu zamówienia wykonane zostaną następujące podstawowe roboty budowlane: 1/ Wyburzenie istniejącej i budowa nowej zadaszonej trybuny, w tym m.in.: -wyburzenie istniejącej trybuny, -wykonanie żelbetowej konstrukcji trybuny, -montaż siedzisk i barierek na trybunie, -wykonanie stalowej konstrukcji i pokrycia dachu, -budowa przyłączy: kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągowe, -wyposażenie pomieszczeń, w tym m.in. meble, komputery 2/ Budowa infrastruktury sportowej, w tym m.in.: -realizacja robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych, -montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, w tym m.in.: : wod-kan, c.o. z pompami ciepła, wentylacja mechaniczna, kan. deszczowa ze zbiornikiem retencyjnym, inst. hydrantowa, klimatyzacja, -montaż instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych, w tym m.in.: panele fotowoltaiczne z magazynami energii, -budowa budynku kas biletowych i depozytów, -realizacja robót drogowych, -wykonanie infrastruktury technicznej, -zagospodarowania terenu, w tym m.in.: ogrodzenie, zieleń Podstawowe parametry przedmiotu zamówienia: A/ Trybuna: -pow. zabudowy: 1 548,14 m2 -pow. użytkowa: 1 466,81 m2 -kubatura: 9 198 m3 -liczba kondygnacji: zmienna od 1 do -liczba miejsc na trybunie: 2 014 B/ Budynek kas i depozytów: -pow. zabudowy: 40,77 m2 -pow. użytkowa: 28,53 m2 -kubatura: 122 m3 -liczba kondygnacji: 1 Przedmiot zamówienia obejmuje również dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii i decyzji oraz wykonanie wszelkich niezbędnych prac umożliwiających użytkowanie obiektu, w tym uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu. Szczegółowy zakres robót objętych umową określony jest w dokumentacji projektowej.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330972
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330972
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/09/2026 12:30
Způsob zadání zakázky
Okres udzielonej gwarancji
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.