Publications Office of the EU
Bývalá jugoslávská republika Makedonie-Skopje: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bývalá jugoslávská republika Makedonie-Skopje: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení

  • Zveřejněno
    20/10/2017
  • Lhůta
    13/11/2017
  • Zrušeno
    13/12/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministry of Interior of the Republic of Macedonia
Místo plnění
NUTS code: MK Северна Македонија
Sídlo kupujícího
NUTS code: MK008 Скопски
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
20,000,000.00 MKD
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
18-24/2/2017
Popis

Winter trousers and skirts for the Police.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministry of Interior of the Republic of Macedonia
Poštovní adresa: Dimce Mircev 9
Obec: Skopje
Kód NUTS: MK008
PSČ: 1000
Země: MKD
Kontaktní osoba: Jane Petkovski
Hlavní adresa: www.mvr.gov.mk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/11/2017 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
20,000,000.00 MKD
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.