Publications Office of the EU
Německo-Geesthacht: Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Geesthacht: Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu

  • Zveřejněno
    18/12/2020
  • Lhůta
    20/01/2021
  • Otevírání nabídek
    20/01/2021
  • Udělení zakázky
    19/02/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Helmholtz-Zentrum Geesthacht
Místo plnění
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90520000 Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
412,800.00 EUR
Číslo nabídky
2020/12-50222
Popis

s. Vergabeunterlagen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXU1YYDYY4Z
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/01/2021 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
412,800.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: P3 safety GmbH
Poštovní adresa: Am Kraftversorgungsturm 3
Obec: Aachen
PSČ: 52070
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.