Publications Office of the EU
Dostawa samochodów kwatermistrzowskich, ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS oraz ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno - ekologicznego z podziałem na części - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa samochodów kwatermistrzowskich, ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS oraz ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno - ekologicznego z podziałem na części

  • Zveřejněno
    28/06/2024
  • Lhůta
    19/07/2024
  • Otevírání nabídek
    19/07/2024
  • Udělení zakázky
    12/11/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL814 Lubelski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144210 Hasičská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
4
Číslo nabídky
WL.2371.4.2024
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów kwatermistrzowskich, ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z hds oraz ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno-ekologicznego z podziałem na części tj.: Część I – Dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 6x6; Część II – Dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 4x4; Część III – Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS; Część IV – Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno-ekologicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1A do SWZ – dla Części I, Załącznik nr 1B – dla Części II, Załącznik nr 1C – dla Części III i Załącznik nr 1D – dla Części IV. Identyfikator procedury: fbfa63b7-6a3b-48f6-8922-e5c8caa7ede6

Metoda podání
Elektronicky:
https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/07/2024 12:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.