Publications Office of the EU
Polsko-Szczecin: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Szczecin: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch

  • Zveřejněno
    11/08/2021
  • Lhůta
    27/09/2021
  • Udělení zakázky
    19/01/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,673,000.00 PLN
Číslo nabídky
R2
Popis

Przedmiotem zamówienia jest:
1)Wykonanie na podstawie Dokumentacji Projektowej dostarczonej przez Zamawiającego oraz zgodnie z zapisami STWiORB dla branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i AkpiA układów regulacji ciśnienia w komorach A52,T6,T13,K18 i D36 na odrzutach od sieci magistralnych w kierunku sieci osiedlowych na Lewobrzeżu Szczecina.
2)Zaprojektowanie a następnie wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych na Lewobrzeżu Szczecina. Celem zadania jest wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych A39przy al. Niepodległości orazD43-37 przy ul.Bandurskiego w Szczecinie.Zakres opracowania powinien obejmować branżę sanitarną, teletechniczną, elektryczną oraz AKPiA oraz prace ogólnobudowlane.
Roboty budowlane należy wykonać wraz z odtworzeniem terenu,a następnie sporządzić dokumentację powykonawczą.Prace odtworzeniowe na terenach zarządzanych przez ZDiTM należy wykonać zgodnie z warunkami opisanymi w Zarządzeniu nr 40/2014wydanym przez Dyrektora ZDiTM w Szczecinie z 15.10.2014r.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/sec/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,673,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: „MIKU”- Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski, Spółką Jawną
Poštovní adresa: Przecław 3M
Obec: Przecław
PSČ: 72-005
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.