Publications Office of the EU
Poradenské služby, plánování a nákup prostor, monitorování a hodnocení reklamních a komunikačních akcí města Zaragoza - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poradenské služby, plánování a nákup prostor, monitorování a hodnocení reklamních a komunikačních akcí města Zaragoza

  • Zveřejněno
    16/04/2025
  • Lhůta
    14/05/2025
  • Otevírání nabídek
    25/09/2025
  • Udělení zakázky
    30/12/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gobierno de Zaragoza
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES243 Zaragoza
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79341200 Řízení reklamy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,636,363.63 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
0071604-24
Popis

Poradenské služby, plánování a nákup prostor, monitorování a hodnocení reklamních a komunikačních akcí města Zaragoza

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/09/2025 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Váha (procenta, přesně) : 36
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Váha (procenta, přesně) : 8
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Váha (procenta, přesně) : 1
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Váha (procenta, přesně) : 17
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Váha (procenta, přesně) : 8
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Váha (procenta, přesně) : 12
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Váha (procenta, přesně) : 3
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Váha (procenta, přesně) : 3
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Váha (procenta, přesně) : 3
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Váha (procenta, přesně) : 3
Odhadovaná hodnota
1,636,363.63 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Poštovní adresa:
Obec: LAS MATAS
PSČ: 28290
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.