Publications Office of the EU
Německo-Magdeburg: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Magdeburg: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Udělení zakázky
    31/08/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AOK Sachsen - Anhalt
Místo plnění
NUTS code: DEE Sachsen-Anhalt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
215,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
215,000.00 EUR
Číslo nabídky
AOK SAN 2023- 0041
Popis

Společnost AOK Sachsen-Anhalt uzavřela dne 1. září 2023 smlouvu s výrobcem léčivého přípravku NovoEight (B02BD02) o léčbě hemofilie v souladu s § 130a odst. 8 SGB V ve spojení s § 130c odst. 1 SGB V.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
215,000.00
Konečná hodnota zakázky
215,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Novo Nordisk Pharma GmbH
Poštovní adresa: Brucknerstrasse 1
Obec: Mainz
PSČ: 55127
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.