Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Technicko-inženýrské služby

  • Zveřejněno
    13/08/2019
  • Lhůta
    01/10/2019
  • Otevírání nabídek
    01/10/2019
  • Udělení zakázky
    06/11/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
75,192.57 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
69,526.53 PLN
Číslo nabídky
ROZ/68/2019
Popis

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Utrzymanie wód i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu. Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych nadzoru Wodnego Kłobuck – wały rzeki Liswarty, Piskary, Bieszczy.”
Oferowany zakres usługi dotyczy przeprowadzenia robót utrzymaniowych na wałach przeciwpowodziowych rzeki Liswart, Piskary, Bieszczy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/10/2019 12:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
75,192.57 PLN
Konečná hodnota zakázky
69,526.53 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Radkon Radosław Zajdlic
Poštovní adresa: Bicz 4
Obec: Stare Miasto
PSČ: 62-571
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.