Publications Office of the EU
Německo-Koblenz: Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Koblenz: Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje

  • Zveřejněno
    29/04/2020
  • Lhůta
    03/06/2020
  • Otevírání nabídek
    03/06/2020
  • Udělení zakázky
    03/07/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Místo plnění
NUTS code: DE Deutschland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
Q u2AU FB031 DA712
Popis

Festbeauftragung: Herstellung und Lieferung von 154 Geräten zur Reinigung und Pflege von zahnärztlichen Übertragungsinstrumenten der Bundeswehr. Der gesamte Liefer- und Leistungsumfang ergibt sich aus der Leistungsbeschreibung vom 15.4.2020.
Festbeauftragung in 2020: Dienstleistungen wie z. B. Integration, Inbetriebnahme und Validierung der Geräte sowie Schulungen und Einweisungen von Bundeswehrpersonal für 83 Geräte an 68 Standorten. Der gesamte Leistungsumfang ergibt sich aus der Leistungsbeschreibung vom 15.4.2020.
Optional ab 2021: Dienstleistungen wie z. B. Integration, Inbetriebnahme und Validierung der Geräte sowie Schulungen und Einweisungen von Bundeswehrpersonal. Die Option besteht für bis zu 71 Geräte. Der gesamte Leistungsumfang ergibt sich aus der Leistungsbeschreibung vom 15.4.2020.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/06/2020 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sirona Dental Systems GmbH
Poštovní adresa: Fabrikstraße 31
Obec: Bensheim
PSČ: 64625
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.