Publications Office of the EU
Francie-Périgny: Sociální péče a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Périgny: Sociální péče a související služby

  • Zveřejněno
    08/02/2019
  • Lhůta
    11/03/2019
  • Otevírání nabídek
    11/03/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Établissement national des invalides de la marine (ENIM)
Místo plnění
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI Nouvelle-Aquitaine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85300000 Sociální péče a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
90,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2019-003-001
Popis

Le présent marché a pour objet la mise en place de prestations de service social pour les agents de l'ENIM.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=414438&orgAcronyme=d4t
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/03/2019 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
90,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.