Publications Office of the EU
Francie-Créteil: Konstrukční a stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Créteil: Konstrukční a stavební práce

  • Zveřejněno
    04/08/2023
  • Lhůta
    15/09/2023
  • Otevírání nabídek
    15/09/2023
  • Udělení zakázky
    03/01/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
meeddm
Místo plnění
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45220000 Konstrukční a stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
856,401.00 EUR
Číslo nabídky
DiRIF-2023-A4-ReparationmurD33
Popis

le présent marché concerne la réparation du mur de soutènement avec principalement la destruction et le remplacement par une paroi clouée des plots de grande hauteur ainsi que de la purge / ragréage sur les plots conservés de moyenne et faible hauteur

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2357780&orgAcronyme=d4t
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/09/2023 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
856,401.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: botte fondations
Poštovní adresa: 5 rue Ernest Flammarion - zac du Petit le Roy
Obec: Chevilly Larue
PSČ: 94550
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.