Publications Office of the EU
CZ-Praha: Poradenské inženýrství a stavební služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Praha: Poradenské inženýrství a stavební služby

  • Udělení zakázky
    02/12/2010
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,490,000.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je výkon funkce TDI a koordinátora BOZP na staveništi na předmětné stavbě „II.a III. etapa modernizace lůžkového fondu Domova pro seniory Zahradní Město“ po celoudobu trvání stavby a zabezpečení a vyřízení případných reklamací.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
5,490,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.