Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Cisternové automobilové stříkačky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Cisternové automobilové stříkačky

  • Zveřejněno
    18/05/2011
  • Lhůta
    18/07/2011
  • Otevírání nabídek
    18/07/2011
  • Udělení zakázky
    24/08/2011
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144212 Cisternové automobilové stříkačky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
30,320,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
30,317,990.00 CZK
Číslo nabídky
VZM 1/2011
Popis

Dodání 3 kusů cisternové automobilové stříkačky CAS 20 pro převážně městský provoz po zpevněných komunikacích v provedení speciálním-technickém.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/07/2011 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
30,320,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
30,317,990.00 CZK
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.