Publications Office of the EU
Rumunsko-Iași: Kyslík - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Iași: Kyslík

  • Zveřejněno
    23/11/2022
  • Lhůta
    27/12/2022
  • Udělení zakázky
    16/10/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Místo plnění
NUTS code: RO213 Iaşi
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO213 Iaşi
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
24111900 Kyslík
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,463,828.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,979,336.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
4701312_2022_PAAPD1376827
Popis

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Národní registrační číslo: 4701312
Poštovní adresa: Strada: bld Independentei, nr. 1
Obec: Iasi
Kód NUTS: RO213
Země: ROU
Kontaktní osoba: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Hlavní adresa: https://www.spitalspiridon.ro/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.