Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Londýn: Zdravotní a sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Londýn: Zdravotní a sociální péče

  • Zveřejněno
    01/10/2016
  • Lhůta
    04/11/2016
  • Otevírání nabídek
    04/11/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Newham Clinical Commissioning Group
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI4 Inner London - East
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85000000 Zdravotní a sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
340,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

The aim of Newham Clinical Commissioning Group's patient and public engagement service is to enable the CCG to move beyond engagement. We are seeking a provider with expertise in community engagement to support the CCG to build meaningful and effective engagement platforms through which it engages patients, the third sector and the traditionally ignored. These platforms should function to enable the CCG to put patients and the public at the centre of how local NHS services are designed, commissioned and monitored.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Newham Clinical Commissioning Group
Poštovní adresa: 4th Floor, Unex Tower, 5 Station Street
Obec: London
Kód NUTS: UKI12
PSČ: E15 1DA
Země: GBR
Kontaktní osoba: Stephen Doel
Hlavní adresa: http://www.newhamccg.nhs.uk/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/11/2016 12:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
340,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.