Publications Office of the EU
DODÁVÁNÍ NESTERILNÍHO LÉKAŘSKÉHO OBLEČENÍ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DODÁVÁNÍ NESTERILNÍHO LÉKAŘSKÉHO OBLEČENÍ

  • Zveřejněno
    25/06/2024
  • Lhůta
    30/07/2024
  • Otevírání nabídek
    30/07/2024
  • Udělení zakázky
    03/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33199000 Zdravotní oblečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
73,566.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
47,304.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
11/06/24
Popis

Předmětem smlouvy je nákup a následné dodání nesterilního zdravotnického oděvu rozděleného do následujících částí: BALÍČEK 1 - GYNEKOLOGICKÝ SHIRT PRO ŽENY BALÍČEK 2 - SHIRT PRO ŽENY BALÍČEK 3 - PÁNSKÝ BALÍČEK 4 - SURGICKÝ SÝR V BERT Tvaru Podrobný popis předmětu zakázky je obsažen v sortimentním a cenovém formuláři tvořícím přílohu 1 SWZ.

Metoda podání
Elektronicky:
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/07/2024 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.