Publications Office of the EU
Francie-Malakoff: Vybavení hřišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Malakoff: Vybavení hřišť

  • Zveřejněno
    03/08/2022
  • Lhůta
    26/09/2022
  • Otevírání nabídek
    27/09/2022
  • Udělení zakázky
    29/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Malakoff
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37535200 Vybavení hřišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Číslo nabídky
AO no22-13
Popis

ce marché a pour objet :
- la fourniture de jeux, le montage, la pose
- la mise en oeuvre de sols souples,
- la création de nouvelles aires ou l'amélioration d'aires existantes,
- le déplacement de jeux en conservation,
- la mise en sécurité des installations techniques (jeux et revêtements de sols amortissant).
Ces prestations sont à exécuter dans les espaces extérieurs (parcs, squares, écoles, crèches, centres de loisirs) de la commune de Malakoff, département des Hauts-De-Seine

Metoda podání
Elektronicky:
http://ville-malakoff.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/09/2022 16:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
600,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: kompan
Poštovní adresa: 363 rue Marc Seguin
Obec: Dammarie-les-Lys
PSČ: 77198
Země: FRA

Úřední název: sje
Poštovní adresa: le Poste Blanc - route de Thoiry
Obec: Auteuil
PSČ: 78770
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.