Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Databázové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Databázové služby

  • Zveřejněno
    19/04/2014
  • Lhůta
    26/05/2014
  • Otevírání nabídek
    26/05/2014
  • Udělení zakázky
    16/06/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerstwo Gospodarki
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72320000 Databázové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
234,637.27 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
285,360.00 PLN
Číslo nabídky
BDG-II-281-16/14
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi polegającej na udzieleniu Zamawiającemu prawa do korzystania z internetowej bazy danych zagranicznych firm działających w sektorze B2B (firma dla firmy) dla co najmniej 45 krajów (czyli 45 i powyżej), zwanej dalej „bazą danych”, polegającego na nieograniczonym (bez limitu kredytów)i niezakłóconym dostępie do tej bazy danych;
2. Przekazaniu Zamawiającemu na okres od dnia podpisania umowy do dnia 31 sierpnia 2015 r. 16 (szesnastu) haseł subskrypcji do bazy danych, zwane dalej „hasłami subskrypcji”, bez kredytów na eksport danych do bazydanych, z założeniem że:
a) każde hasło subskrypcji będzie wykorzystywane na kilku stanowiskach w ramach udzielonego prawa do korzystania z bazy danych (wielostanowiskowość),
b) 15 (piętnaście) haseł subskrypcji docelowo zostaną przekazane Urzędom Marszałkowskim bądź innym jednostkom wybranym przez Urzędy Marszałkowskie do świadczenia usługi informacyjnej,
c) jedno hasło subskrypcji przeznaczone jest do korzystania przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do umowy.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/05/2014 15:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
234,637.27 PLN
Konečná hodnota zakázky
285,360.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Kompass Poland sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Wita Stwosza 5a
Obec: Warszawa
PSČ: 02-661
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.