Publications Office of the EU
Švýcarsko-Bern: Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel; zařízení pro řízení železniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švýcarsko-Bern: Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel; zařízení pro řízení železniční dopravy

  • Zveřejněno
    22/10/2021
  • Lhůta
    24/11/2021
  • Otevírání nabídek
    30/11/2021
  • Udělení zakázky
    24/02/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Chemins de fer fédéraux suisses CFF Production Voyageurs, PP-F-EK-PTF
Místo plnění
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34630000 Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel; zařízení pro řízení železniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,128,647.40 CHF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Plate-forme pour travaux de toiture Voie K16 SA de Bâle

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Chemins de fer fédéraux suisses CFF Production Voyageurs, PP-F-EK-PTF Mention:" Plate-forme pour travaux de toiture Voie K16 SA de Bâle" et "NE PAS OUVRIR"
Poštovní adresa: Wylerstrasse 123/125
Obec: Bern 65
Kód NUTS: CH0
PSČ: 3000
Země: CHE
Kontaktní osoba: Rafael Spiess
Hlavní adresa: https://www.simap.ch
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/11/2021 23:59
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,128,647.40 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: Pfaff Verkehrstechnik GmbH
Poštovní adresa: Am Silberpark 2-8
Obec: Kissing
PSČ: 86438
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.