Publications Office of the EU
Prohlášení 49/2024 o dodávkách materiálů pro koronární angiografii a angioplastiku pro roční potřeby hemodynamického oddělení nemocnice. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Prohlášení 49/2024 o dodávkách materiálů pro koronární angiografii a angioplastiku pro roční potřeby hemodynamického oddělení nemocnice.

  • Zveřejněno
    06/09/2024
  • Lhůta
    14/10/2024
  • Otevírání nabídek
    17/10/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Γ.Ν. ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - "Γ.Ν.Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ"
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111730 Angioplastické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
597,625.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
43
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Výzva k účasti v otevřeném elektronickém nabídkovém řízení č. 49/24 na dodávky materiálů pro koronární angiografii a angioplastiku (intrakoronární protézy (Stenty) a balónky pro angioplastiku, dráty pro mikrokatetr, materiály pro intravaskulární zobrazování, fyziologické hodnocení, léčbu kalcifikované léze a celkových obstrukcí), pro roční potřeby hemodynamického oddělení nemocnice (ESIDIS Systemic IIS No: 357960)

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/10/2024 09:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.