Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Pneumatiky pro automobily - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Pneumatiky pro automobily

  • Zveřejněno
    01/02/2019
  • Lhůta
    11/03/2019
  • Otevírání nabídek
    11/03/2019
  • Udělení zakázky
    23/06/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574
Místo plnění
NUTS code: RO România
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34351100 Pneumatiky pro automobily
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,799,027.57 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
20,499,130.60 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
101
Číslo nabídky
4193125-2018-6
Popis

Furnizare anvelope, camere de aer si benzi de janta, conform II.2 Lista de loturi si cerintelor din caietul de sarcini
Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20.
In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerul Apărării — Unitatea Militară 02574
Národní registrační číslo: Romania
Poštovní adresa: Drumul Taberei nr. 7B
Obec: Bucureşti
Kód NUTS: RO321
PSČ: 061352
Země: ROU
Kontaktní osoba: Luben Alin
Hlavní adresa: www.manp.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/03/2019 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.