Publications Office of the EU
Uzavření rámcové dohody na těžbu motorovou pilou na území KRNAP a jeho OP pro rok 2024 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Uzavření rámcové dohody na těžbu motorovou pilou na území KRNAP a jeho OP pro rok 2024

  • Zveřejněno
    10/11/2023
  • Lhůta
    11/12/2023
  • Otevírání nabídek
    11/12/2023
  • Udělení zakázky
    27/03/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Správa Krkonošského národního parku
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77211400 Kácení stromů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,800,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,520,850.00 CZK
Číslo nabídky
04/2024
Popis

Předmětem zakázky je těžba dříví motorovou pilou vše v podrobnostech specfikovaných v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Správa Krkonošského národního parku
Národní registrační číslo: 00088455
Poštovní adresa: Dobrovského 3/
Obec: Vrchlabí
Kód NUTS: CZ052
PSČ: 54301
Země: CZE
Kontaktní osoba: K. Kynčlová
Hlavní adresa: https://www.krnap.cz
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/krnap
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/12/2023 10:05
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
9,800,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
12,520,850.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Stanislav Ladig
Poštovní adresa:
Obec: Trutnov - Horní Staré Město
PSČ: 54102
Země:
Úřední název: Jan Havrda
Poštovní adresa:
Obec: Mladé Buky
PSČ: 54223
Země:
Úřední název: Jiří Košťál
Poštovní adresa:
Obec: Pec pod Sněžkou
PSČ: 54221
Země:
Úřední název: Yaroslav Duminskyi
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Úřední název: Kalin, spol. s r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Praha - Michle
PSČ: 14000
Země:
Úřední název: Stanislav Bartsch
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Miroslav Kučera
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Petr Drábek
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Tomáš Pour
Poštovní adresa:
Obec: Lázně Bělohrad
PSČ: 50781
Země:
Úřední název: Rectus Mountain s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Úřední název: Petr Drábek
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Tomáš Pour
Poštovní adresa:
Obec: Lázně Bělohrad
PSČ: 50781
Země:
Úřední název: Stanislav Ladig
Poštovní adresa:
Obec: Trutnov - Horní Staré Město
PSČ: 54102
Země:
Úřední název: Kalin, spol. s r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Praha - Michle
PSČ: 14000
Země:
Úřední název: Miroslav Kučera
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Petr Drábek
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Stanislav Bartsch
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Jan Havrda
Poštovní adresa:
Obec: Mladé Buky
PSČ: 54223
Země:
Úřední název: Tomáš Pour
Poštovní adresa:
Obec: Lázně Bělohrad
PSČ: 50781
Země:
Úřední název: Rectus Mountain s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Úřední název: Stanislav Ladig
Poštovní adresa:
Obec: Trutnov - Horní Staré Město
PSČ: 54102
Země:
Úřední název: Kalin, spol. s r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Praha - Michle
PSČ: 14000
Země:
Úřední název: Miroslav Kučera
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Petr Drábek
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Stanislav Bartsch
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Jan Havrda
Poštovní adresa:
Obec: Mladé Buky
PSČ: 54223
Země:
Úřední název: Tomáš Pour
Poštovní adresa:
Obec: Lázně Bělohrad
PSČ: 50781
Země:
Úřední název: Rectus Mountain s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Úřední název: Stanislav Ladig
Poštovní adresa:
Obec: Trutnov - Horní Staré Město
PSČ: 54102
Země:
Úřední název: Kalin, spol. s r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Praha - Michle
PSČ: 14000
Země:
Úřední název: Miroslav Kučera
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Petr Drábek
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Stanislav Bartsch
Poštovní adresa:
Obec: Horní Maršov
PSČ: 54226
Země:
Úřední název: Jan Havrda
Poštovní adresa:
Obec: Mladé Buky
PSČ: 54223
Země:
Úřední název: Tomáš Pour
Poštovní adresa:
Obec: Lázně Bělohrad
PSČ: 50781
Země:
Úřední název: Jiří Košťál
Poštovní adresa:
Obec: Pec pod Sněžkou
PSČ: 54221
Země:
Úřední název: Rectus Mountain s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Úřední název: Yaroslav Duminskyi
Poštovní adresa:
Obec: Svoboda nad Úpou
PSČ: 54224
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.