Publications Office of the EU
Dodávka asfaltových strojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka asfaltových strojů

  • Udělení zakázky
    15/12/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
UM 02032 CLUJ-NAPOCA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO113 Cluj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
43312000 Stroje pro úpravu silničního povrchu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
999,200.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
14619075_2023_PAAPD1432306
Popis

Smlouvy na dodávku asfaltového zařízení, rozdělené do 6 položek: Podkopový nakladač-1 kus, Autograder-1 kus, Válečkový kompaktor-1 kus, Řezačka asfaltu-1 kus, Mechanický kartáč-1 kus, Vyklápěcí vůz 6x4-1 kus. Veřejný zadavatel odpoví jasně a úplně na všechny žádosti o objasnění/dodatečné informace desátý den před uplynutím lhůty stanovené pro podání nabídek v souladu s čl. 161 odst. 1 zákona č. 98/2016. Počet dnů, do kterých lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek: 12 dnů v souladu s čl. 160 odst. 1 zákona č. 98/2016.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.