Publications Office of the EU
Polsko-Jaworzno: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Jaworzno: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch

  • Zveřejněno
    17/09/2013
  • Lhůta
    09/10/2013
  • Otevírání nabídek
    09/10/2013
  • Udělení zakázky
    18/12/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL22A Katowicki
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,765,037.35 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,106,342.65 PLN
Číslo nabídky
ZZP/ZU/D/76/2013
Popis

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej dla osiedla Bory.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SIWZ.
Wszystkie nazwy własne, znaki handlowe, rozwiązania techniczne objęte prawami patentowymi itp. Użyte w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia nie są wiążące i można stosować urządzenia, materiały lub rozwiązania techniczne równoważne, które spełniają wymagania określone w powyższych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót i nie gorsze niż materiały, urządzenia lub rozwiązania techniczne tam nazwane i opisane. Wszelkie koszty związane z ewentualnym wprowadzeniem powyższych zmian ponosi Wykonawca.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/10/2013 12:10
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
9,765,037.35 PLN
Konečná hodnota zakázky
6,106,342.65 PLN
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.