Publications Office of the EU
Polsko-Katowice: Služby programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Katowice: Služby programového vybavení

  • Udělení zakázky
    16/02/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach
Místo plnění
NUTS code: PL22A Katowicki
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL22A Katowicki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72260000 Služby programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
953,325.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,794,150.00 PLN
Číslo nabídky
NZ.231.13.2017
Popis

Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa serwisowa zintegrowanego systemu informatycznego, w tym usuwanie awarii i usterek systemu, świadczenie wsparcia dla użytkowników systemu w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obsługą systemu (w tym wsparcia technicznego), udostępnianie nowych wersji systemu, wykonywanie zmian funkcjonalnych systemu na zlecenie Zamawiającego oraz udostępnienie dodatkowej, ćwiczeniowej instalacji zintegrowanego systemu informatycznego na potrzeby symulacji działania procesów systemu przez użytkowników Zamawiającego.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
953,325.00
Konečná hodnota zakázky
1,794,150.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Sacer S.C. Aleksandra Wojda, Ryszard Lechociński, Magdalena Bednarczyk, Marcin Wojda
Poštovní adresa: Waszyngtona 34/36
Obec: Gdynia
PSČ: 81-342
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.