Publications Office of the EU
Rumunsko-Bacău: Antineoplastika - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bacău: Antineoplastika

  • Udělení zakázky
    06/05/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Místo plnění
NUTS code: RO211 Bacău
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO211 Bacău
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33652100 Antineoplastika
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
487,037.40
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
481,762.80 RON
Číslo nabídky
4278728_2022_PAAPD1356407
Popis

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
487,037.40
Konečná hodnota zakázky
481,762.80 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: ROCHE ROMANIA
Poštovní adresa: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Obec: Bucuresti
PSČ:
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.