Publications Office of the EU
TELESKOPSKI ROTO VILIČAR - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TELESKOPSKI ROTO VILIČAR

  • Zveřejněno
    13/07/2026
  • Lhůta
    11/08/2026
  • Otevírání nabídek
    11/08/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GRAD ZAGREB
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42415110 Vysokozdvižné vozíky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
026-39-2026-EVV
Popis

Predmet nabave je teleskopski roto viličar, radni stroj za utovar, transport i istovar građevinskih elemenata i tračnica potrebnih u svrhu održavanja tramvajske infrastrukture u gradu Zagrebu. CPV oznaka i naziv: 42415110-2, Viličari Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/08/2026 09:00
Kupující
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ d.o.o.
Způsob zadání zakázky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
300,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.