Publications Office of the EU
Belgie-Antverpy: Endoskopy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Antverpy: Endoskopy

  • Zveřejněno
    01/07/2017
  • Lhůta
    17/08/2017
  • Otevírání nabídek
    17/08/2017
  • Udělení zakázky
    15/01/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Místo plnění
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33168100 Endoskopy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,432,792.43 EUR
Číslo nabídky
2016/049
Popis

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/08/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,432,792.43 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Poštovní adresa: Boomsesteenweg 77
Obec: Aartselaar
PSČ: 2630
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.