Publications Office of the EU
Rumunsko-Pitești: Živočišné produkty, maso a masné výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Pitești: Živočišné produkty, maso a masné výrobky

  • Zveřejněno
    07/03/2018
  • Lhůta
    11/04/2018
  • Udělení zakázky
    07/05/2018
  • Otevírání nabídek
    09/07/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Argeș
Místo plnění
NUTS code: RO311 Argeş
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,106,573.19 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Furnizare Carne si produse din carne de pasare si peste, Carne si produse din carne de porc, vita si oaie, Produse lactate pentru unitatile subordonate D.G.A.S.P.C. Arges, impartite pe loturi dupa cum urmeaza:
— Lot 1 — Carne si produse din carne de pasare si peste,
— Lot 2 — Carne si produse din carne de porc, vita, oaie,
— Lot 3 — Lapte si produse lactate.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatii suplimentare la 10 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor, in masura in care aceste solicitari vor fi adresate in termenul de 13 zile, asa cum este prevazut la sectiunea I din anuntul de participare.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/07/2018 18:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.