Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Štěrkopísek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Štěrkopísek

  • Zveřejněno
    18/05/2021
  • Lhůta
    18/06/2021
  • Otevírání nabídek
    29/06/2021
  • Udělení zakázky
    15/03/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Místo plnění
NUTS code: ES615 Huelva
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14212310 Štěrkopísek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
834,937.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
815,710.00 EUR
Číslo nabídky
3.21/27510.0011
Popis

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Národní registrační číslo: Q 2801660 H
Poštovní adresa: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES30
PSČ: 28036
Země: ESP
Kontaktní osoba: Rosa Cabrerizo Ruiz
Hlavní adresa: www.adif.es
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/06/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
834,937.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
815,710.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Poštovní adresa: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Obec: BADAJOZ
PSČ: 06011
Země: ESP

Úřední název: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Poštovní adresa: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Obec: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
PSČ: 41500
Země: ESP

Úřední název: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Poštovní adresa: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Obec: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
PSČ: 21660
Země: ESP

Úřední název: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Poštovní adresa: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Obec: ANTEQUERA (MÁLAGA)
PSČ: 29200
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.