Publications Office of the EU
Španělsko-Toledo: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Toledo: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Oznámení výsledků
    26/07/2023
  • Zveřejněno
    13/10/2023
  • Lhůta
    26/10/2023
  • Otevírání nabídek
    31/10/2023
  • Udělení zakázky
    02/01/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES425 Toledo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
307,339.82 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
69,468.49 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2023/010448
Popis

Dodávky mléka do škol na období 2023–2024

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Národní registrační číslo: S1911001D
Poštovní adresa: Pintor Matías Moreno, 4
Obec: Toledo
Kód NUTS: ES425
PSČ: 45071
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Hlavní adresa: http://contratacion.castillalamancha.es/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/10/2023 12:30
Kód CPV

15000000 - Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

15500000 - Mléčné výrobky

15511000 - Mléko

15510000 - Mléko a smetana

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.