Publications Office of the EU
CZ-Brno: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Brno: Pojištění

  • Zveřejněno
    08/07/2011
  • Lhůta
    10/08/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ01 Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem této zakázky jsou pojišťovací služby pro Jihomoravský kraj a příspěvkové organizace zřizované Jihomoravským krajem, případně pro další právnické osoby zřizované nebo ovládané Jihomoravským krajem. Jedná se o živelní poj. nemov. a mov. majetku, poj. přerušení provozu, poj. vandalismu, poj. odcizení, poj. přepravy, poj. elektroniky, poj. strojů, poj. skel, poj. obecné a provozní odpov. za škodu, poj. nemajetkové újmy, poj. profesní odpovědnosti za škodu, havarijní poj. vozidel, poj. odpovědnosti z provozu vozidla, doplňková poj. k poj. vozidel, cestovní pojištění.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
80,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.