Publications Office of the EU
Obnova sítě Hemgatan, Sandviken - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Obnova sítě Hemgatan, Sandviken

  • Udělení zakázky
    02/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sandviken Energi AB
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,970,015.00 SEK
Číslo nabídky
SEAB 2026/27
Popis

Tato výzva k podávání nabídek se týká opětovného vyhlášení soutěže pro oblast rámcové dohody/dohody: DIS Pozemky a stavby SEAB 35931, Pozemky a stavby SEAB. Společnost Sandviken Energi Vatten AB provede obnovu sítě v Hemgatanu v Sandvikenu. Smlouva zahrnuje obnovu vodovodního a kanalizačního potrubí a novou výstavbu kanalizačního potrubí. Práce jsou prováděny tradičními šachtami a zahrnují servisní opatření, jakož i dočasná řešení pro zajištění provozu dotčeného zboží během doby výstavby.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Se upphandling
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,970,015.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Furuviks Grävtjänst AB
Poštovní adresa:
Obec: Gävle
PSČ: 803 09
Země:
Úřední název: Markax AB
Poštovní adresa:
Obec: Gävle
PSČ: 802 93
Země:
Úřední název: Bj Markbyggnads Aktiebolag
Poštovní adresa:
Obec: Sandviken
PSČ: 811 32
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.