Publications Office of the EU
Francie-La Rochelle: Silniční barvy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-La Rochelle: Silniční barvy

  • Zveřejněno
    29/09/2015
  • Lhůta
    09/11/2015
  • Otevírání nabídek
    13/11/2015
  • Udělení zakázky
    04/02/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Conseil général de Charente-Maritime
Místo plnění
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44811000 Silniční barvy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
468,820.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
15GFGN02
Popis

Fourniture et livraison de peintures et de marquages routiers préfabriqués destines à la réalisation de la signalisation horizontale sur les routes départementales de la Charente-Maritime. Marché séparé à bons de commande sans mini et maxi et un opérateur économique.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Département de la Charente-Maritime
Poštovní adresa: Direction des affaires juridiques service des marchés publics, 85 boulevard de la République, CS 60003 Cedex 9
Obec: La Rochelle
PSČ: 17076
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/11/2015 00:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.