Publications Office of the EU
PL-Bolesławiec: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Bolesławiec: Služby v oblasti lesnictví

  • Zveřejněno
    14/01/2011
  • Lhůta
    25/01/2011
  • Otevírání nabídek
    25/01/2011
  • Udělení zakázky
    07/03/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,416,719.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,316,529.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
ZG-2710-1/11
Popis

Wykonanie usług bezpośrednio związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Bolesławiec w latach 2011-2013, obejmujące: pozyskanie i zrywkę drewna, prace z zagospodarowania lasu (hodowla i ochrona lasu, ochrona przeciwpożarowa).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/01/2011 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.