Publications Office of the EU
Řecko-Atény: Silniční svítidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Atény: Silniční svítidla

  • Zveřejněno
    08/10/2021
  • Lhůta
    09/11/2021
  • Otevírání nabídek
    15/11/2021
  • Udělení zakázky
    02/08/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
Místo plnění
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34993000 Silniční svítidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
42,232,212.94 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Αντικείμενο της Σύμβασης Αντικείμενο της Δημόσιας Σύμβασης Προμήθειας και Παροχής Υπηρεσιών (Μεικτή Σύμβαση), είναι:
• Η προμήθεια και τοποθέτηση 43.678 τεμαχίων φωτιστικών σωμάτων, για την αντικατάσταση των υφισταμένων, η προμήθεια και τοποθέτηση ασύρματων ελεγκτών φωτιστικών εξοπλισμού για την διαχείριση και τον έλεγχο του οδοφωτισμού και η Εκτέλεση μετρήσεων πεδίου, ρύθμιση απαιτούμενων επιπέδων φωτισμού, θέση σε λειτουργία του συστήματος φωτισμού, και ο προγραμματισμός της πλατφόρμας IoT.
• Η παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης του δικτύου και συστήματος οδοφωτισμού και οι υπηρεσίες υποστήριξης και αποκατάστασης βλαβών φωτιστικών σε βάθος δεκαετίας.
• Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε 12 έτη. Δυο έτη για την προμήθεια του αντικειμένου της σύμβασης και τις απαιτούμενες εργασίες και 10 έτη για παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης του συστήματος. Κατά τη διάρκεια των δυο ετών της εγκατάστασης ο ανάδοχος είναι υπεύθυνος για τη συντήρηση των τμημάτων της σταδιακής ε

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
Poštovní adresa: ΛΙΟΣΙΩΝ 22
Obec: ΑΘΗΝΑ
Kód NUTS: EL303
PSČ: 10438
Země: GRC
Hlavní adresa: www.cityofathens.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/11/2021 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
42,232,212.94 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ Α.Ε.
Poštovní adresa:
Obec: ΑΘΗΝΑ
PSČ:
Země: GRC
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.