Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Rugeley: Zdravotnické zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Rugeley: Zdravotnické zabezpečení

  • Udělení zakázky
    24/07/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Midlands and Lancashire Commissioning Support Unit
Místo plnění
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
14,368.20
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
14,368.20 GBP
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Domiciliary Care — Fast Track (End of Life) — CW2.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
14,368.20
Konečná hodnota zakázky
14,368.20 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Kare plus Cheshire
Poštovní adresa: Off Twemlow Lane
Obec: Crewe
PSČ: CW4 8DP
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.