Publications Office of the EU
Rumunsko-Bukurešť: Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bukurešť: Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů

  • Zveřejněno
    16/09/2019
  • Lhůta
    18/10/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79414000 Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,072,300.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
4221306_2019_15_119281
Popis

Servicii de consultanță și de organizare evenimente acordată în vederea dezvoltării capacității ACP pentru gestionarea eficientă a FESI, prin proiectul „Sprijinirea Autorităţii de Certificare şi Plată în vederea gestionării eficiente a Fondurilor Europene Structurale și de Investiţii”, finanțat din Fondul European de Dezvoltare Regională (FEDR) prin Programul Operațional Asistență Tehnică.
Operatorii economici vor putea solicita clarificări la documentația de atribuire cel târziu cu 18 zile înainte de dta limită de depunere a candidaturilor, iar răspunsul autorității contractante va fi transmis în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturilor.
Termen de depunere a ofertelor de către operatorii economici calificați în etapa a doua a procedurii este de 25 de zile de la data transmiterii invitației de participare în etapa a 2-a.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Národní registrační číslo: 4221306
Poštovní adresa: Strada: Libertatii, nr. 16
Obec: Bucureşti
Kód NUTS: RO321
PSČ: 050741
Země: ROU
Kontaktní osoba: Simion Ilie
Hlavní adresa: www.mfinante.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,072,300.00 RON
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.