Publications Office of the EU
Itálie-Viterbo: Školení a simulace v oblasti vojenských vozidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Viterbo: Školení a simulace v oblasti vojenských vozidel

  • Udělení zakázky
    19/03/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: ITC41 Varese
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80630000 Školení a simulace v oblasti vojenských vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
677,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
677,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Procedura negoziata senza previa pubblicazione di un bando di gara da eseguirsi ai sensi del Decreto Legislativo 15.11.2011, n. 208 e del relativo Regolamento emanato con D.P.R. 13.3 2013, n. 49 per l'acquisizione di n. 200 (duecento) ore e impiego di simulatore di volo NH90 per l'approntamento dei piloti di ETT per l'impiego fuori area e per il contributo alla salvaguardia degli interessi vitali in difesa dello Stato. Importo massimo presunto di 677 000 EUR IVA esente ai sensi dell'art. 8) bis del D.P.R. 633/1972. (Gara A.V.C.P. n. 5896622 CIG n. 60861956FE).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
677,000.00
Konečná hodnota zakázky
677,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Rotorsim Srl
Poštovní adresa: Via Indipendenza 2
Obec: Sesto Calende
PSČ: 21018
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.