Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Ripley: Komunikační kabely - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Ripley: Komunikační kabely

  • Zveřejněno
    19/04/2014
  • Lhůta
    27/06/2014
  • Otevírání nabídek
    27/06/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
East Midlands Strategic Commercial Unit
Místo plnění
NUTS code: UKF East Midlands (England)
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32572000 Komunikační kabely
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SOR1000172
Popis

EMSCU police forces wish to appoint a single supplier to a framework for the provision of structured cabling. Derbyshire Constabulary have the primary requirement and are the lead force in respect of this framework but it is also to be made available for use by the wider public sector.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Structured Cabling
Poštovní adresa: All correspondence to be submitted via www.bluelight.gov.uk ref: 9HZD-DE117V
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2014 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.