Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Udělení zakázky
    13/02/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR104 Essonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
360,000.00 EUR
Číslo nabídky
2024M034
Popis

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualité gustative et visuelle
Váha (procenta, přesně) : 20
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
360,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Poštovní adresa:
Obec: Epinay sur Orge
PSČ: 91360
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.