Publications Office of the EU
Švédsko-Härnösand: Přepravní služby (mimo přepravu odpadů) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Härnösand: Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)

  • Zveřejněno
    08/12/2018
  • Lhůta
    21/01/2019
  • Udělení zakázky
    13/02/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Specialpedagogiska skolmyndigheten
Místo plnění
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60000000 Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
54,000,000.00 SEK
Číslo nabídky
2 STO-2018/662
Popis

Specialpedagogiska skolmyndigheten inbjuder till anbudsgivning avseende elevresor för täckande av transportbehov/skolskjutsar till och från skolverksamheten och fritidshemsverksamhet för Manillaskolan och Hällsboskolan i Stockholm.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjbmzvbau&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
54,000,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: SAMTRANS Skol- och Handikapptransporter Stockholm Aktiebolag
Poštovní adresa: Box 6006
Obec: Solna
PSČ: 171 06
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.