Publications Office of the EU
Německo-Bochum: Průmyslové stroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bochum: Průmyslové stroje

  • Zveřejněno
    02/04/2021
  • Lhůta
    30/04/2021
  • Otevírání nabídek
    30/04/2021
  • Udělení zakázky
    07/05/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ruhr-Universität Bochum
Místo plnění
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42000000 Průmyslové stroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
630,252.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
630,250.00 EUR
Číslo nabídky
GG/AS/4/2021/520050063
Popis

Lieferung von mobilen Roboterplattformen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNYH7D4MA
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/04/2021 12:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
630,252.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
630,250.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: KUKA Deutschland
Poštovní adresa: Zugspitzstrasse 140
Obec: Augsburg
PSČ: 86165
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.