Publications Office of the EU
Švédsko-Borlänge: Stavební úpravy pro technická díla kromě mostů, tunelů, šachet a podchodů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Borlänge: Stavební úpravy pro technická díla kromě mostů, tunelů, šachet a podchodů

  • Zveřejněno
    17/10/2022
  • Lhůta
    07/02/2023
  • Otevírání nabídek
    08/02/2023
  • Udělení zakázky
    22/03/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Trafikverket Myndighet
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE Sverige
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45222000 Stavební úpravy pro technická díla kromě mostů, tunelů, šachet a podchodů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
144,561,576.00 SEK
Číslo nabídky
KOM-411037
Popis

Basunderhåll väg på allmänna vägar område Österlen på totalentreprenad. Kontraktstid 4 år med möjlighet till option 1 eller 2 år

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Trafikverket Myndighet
Národní registrační číslo: 202100-6297
Poštovní adresa: Huvudkontoret Röda vägen 1
Obec: BORLÄNGE
Kód NUTS: SE
PSČ: 781 99
Země: SWE
Kontaktní osoba: Jana Boldin
Hlavní adresa: https://www.trafikverket.se
Elektronicky:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=8624
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/02/2023 12:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
250,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
144,561,576.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Svevia AB (publ)
Poštovní adresa: Box 12188
Obec: Stockholm
PSČ: 10225
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.