Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Analytické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Analytické přístroje

  • Zveřejněno
    20/09/2013
  • Lhůta
    30/10/2013
  • Otevírání nabídek
    30/10/2013
  • Udělení zakázky
    09/12/2013
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33130000 Zubolékařské nástroje a přístroje a nástroje a přístroje podspecializací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
49,950.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
242/WMW/SGGW/2013
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru i RTG stomatologicznego dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ - „Opis przedmiotu zamówienia”.
kod CPV: 33130000-0, 38432000-2

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/10/2013 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.